تیم فوتبال اتحاد ولسوالی کیتی قهرمان جام نوروزی شد

توسط سلطان علی جوادی 02 فروردين, 1400 1420 0

مسابقات فوتبال به مناسبت سال نو و در حمایت از نیروهای امنیتی میان 22 تیم از سطح ولایت دایکندی در نیلی مرکز این ولایت برگزار شده بود، با قهرمانی تیم اتحاد کیتی خاتمه یافت.

احمد مظفری سرپرست فدراسیون فوتبال ولایت دایکندی گفت: این مسابقات از سوی این فدراسیون دو هفته قبل برگزار شده بود و تیم های آزادی شهرستان و اتحاد کیتی توانستند بعد از شکست دادن حریفان شان به فاینل این مسابقات راه یابند.

او افزود: این دو تیم بعد از ظهر امروز(2حمل) جهت بدست آوردن مقام قهرمانی مقابل هم صف آرایی نمودند که این تیم اتحاد کیتی بود که از فرصت های پیش آمده به درستی استفاده نموده و تیم حریف را 2 بر 0 در هم کوبیده و جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

مظفری افزود: این مسابقه با استقبال گسترده مردم روبرو شد و حضور مردم باعث جذابیت بیشتر به این مسابقه شده بود.

در همین حال، ورزشکاران نیز از برگزاری این مسابقات استقبال نموده، اما از کم توجهی اداره محلی دایکندی به شدت انتقاد کردند. آنان می گویند، عدم حضور مقام‎های محلی در مسابقات بیانگر بی احترامی به مردم دایکندی می باشد.

این ورزشکاران برگزاری این چنین مسابقات را در راستایی ترویج همدلی و همدیگرپذیری، رشد ورزش فوتبال و مبارزه جدی با مواد مخدر مهم خواندند.

به گفته مظفری سرپرست فدراسیون فوتبال دایکندی، این مسابقات به حمایت مالی محمد نور اکبری رئیس دفتر معاونت اول ریاست جمهوری برگزار شده بود.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران