برای نیروهای پولیس دایکندی یونیفورم توزیع شد

توسط سلطان علی جوادی 19 قوس, 1401 199 0

قوماندانی امنیه ولایت دایکندی برای تمام نیروهای پولیس یونیفورم«لباس خاص» توزیع نمود.

صدیق‏الله عابد قوماندان امنیه ولایت دایکندی هدف از توزیع یونیفورم را تنظیم و تفکیک نیروهای پولیس با دیگر اقشار جامعه بیان داشت.

او گفت، این یونیفورم برای بیش از یک هزار و 900 تن نیروی پولیس در سطح ولسوالی ها و مرکز توزیع می گردد.

عابد علاوه نمود، هیچ یک از نیروهای پولیس امارتی اسلامی پس از این حق ندارند بدون یونیفورم در ایست های بازرسی، حوزات امنیتی و اجرای کارهای روزمره شان حضور یابند.

وی افزود، داشتن یونیفورم همانند سلاح یک نیروی امنیتی مسئولیت آور بوده و باید تمام نیروهای پولیس متوجه این حرف باشند.

از سوی دیگر، امین‏الله عبید والی دایکندی به نیروهای پولیس گفت، پوشیدن این لباس مسئولیت‏های نیز دارد که هر یک شما باید به آن توجه نموده و از آن سوء استفاده نه نمایید.

در همین حال، شهروندان ولایت دایکندی توزیع یونیفورم برای نیروهای امارت اسلامی را اقدام نیک و باجا می‏دانند. به گفته آنان، حالا مردم بین نیروهای امنیتی و افراد ملکی تفکیک کرده می‏توانند.

حسین یکی از باشندگان دایکندی گفت، توزیع یونیفورم می‏تواند، از وقوع جرایم و بی بندوباری جلوگیری نمایند.

نصرت حیدری یکی دیگر از شهروندان شهر نیلی از مسئولان امارت اسلامی خواست در قسمت آموزش و بلند بردن سطح آگاهی نیروهای نظامی توجه داشته تا آنان نحوه برخورد با مردم و اجتماع را بدانند.

از استقرار امارت اسلامی در افغانستان نزدیک به یک و نیم سال می گذرد و تاهنوز نیروهای نظامی با لباس‏های شخصی گشت وگذار می کنند و مردم از این بابت بارها شکایت کرده اند و در همین جریان؛ بعضی افراد فرصت طلب خودرا نیروهای امارت اسلامی معرفی می کرده و دست به مردم آزاری زدند.

 

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران