عزیزی بانک نمایندگی خویش را در دایکندی فعال نمود

توسط سلطان علی جوادی 05 اسد, 1400 456 0

شرکت خصوصی عزیزی بانک فعالیت خویش را به منظور ارایه خدمات بانکی برای مردم در نیلی مرکز ولایت دایکندی آغاز نمود.

اقبال خان احمد زی مدیرعزیزی بانک گفت: این 80 نمایندگی شعبه عزیزی بانک می‏باشد که به درخواست مردم دایکندی در نیلی مرکز این ولایت افتتاح و آغاز به کار می نماید.

او گفت: عزیزی بانک در کنار اینکه عرضه خدمات بانکی معیاری را ارایه می‏نماید، بلکه در شرایط اضطرار و اقشار آسیب‏پذیر کمک های بشر دوستانه نیز ارایه خواهد کرد.

با این حال، قربانعلی انصاری معاون مالی واداری ولایت دایکندی از بازگشایی نمایندگی عزیزی بانک در این ولایت اظهار خوشحالی نموده گفت: امیدوار است این بانک با ارایه خدمات قرضه دهی، اشتغالزایی و ارایه خدمات بانکی زمینه‏ی توسعه اقتصادی را برای مردم فقیر دایکندی به ارمغان بیاورد و نیز در قسمت پرداخت وبازپرداخت معاشات کارمندان ادارات دولتی، نهادهای خصوصی و معلمین سهولت‏های را به وجود آورد.

در عین حال، محمد توسلی غرجستانی شهرداری شهر نیلی گفت: با توجه به فقر حاکم در دایکندی و وجود امنیت نسبتا خوب، عزیزی بانک باید قرضه های تجارتی کوچک و متوسط را با آسانترین شرایط برای مردم ارایه دهند و یک از سو برای بانک مفید تمام خواهد شد و در کنار آن؛ بنیه مالی و وضعیت اقتصادی مردم بهبود خواهد یافت.

شهردار نیلی افزود: هم اکنون 11درصد مردم افغانستان مشتری بانک ها می‏باشند.

از سوی دیگر، رحمت الله سیرت رئیس معارف دایکندی خاطرنشان ساخت، بازگشایی نمایندگی عزیزی بانک در راستایی مبارزه بافساد اداری کمک خواهد کرد.

 به گفته سیرت، تمام معاشات معلمان از طریق عزیزی بانک پرداخت می‏گردد و بعد از این، برای پرداخت معاشات معلمین کدام سکتگی پیش نخواهد آمد.

قابل ذکر است، عزیزی بانک یک بانک خصوصی می باشد که فعالیت خویش در سال 2006 در کشور آغاز نموده و فعلا در اکثریت ولایات کشور نمایندگی دارد و در دایکندی نخستین بانک خصوصی می‏باشد که فعایت خویش را آغاز نموده است. طبق معلومات، هم اکنون 15 بانک دولتی و خضوصی در کشور فعالیت دارند.

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران