معاون جدید مالی و اداری ولایت دایکندی به کارش آغاز کرد

قربان‎‎علی انصاری به حیث معاون مالی و اداری والی ولایت دایکندی امروز کارش را  رسما آغاز کرد.

آقای انصاری مشکلات ولایت دایکندی را زیاد عنوان داشته و تعهد سپرد تا در راستایی مدیریت چالش ها در کنار همکاران دیگر تلاش خواهد کرد.

او گفت: تلاش می‎کند تا با رسانه‎ها ارتباط خوبی داشته باشد و از سوی هم کوشش می‎نماید تمام برنامه‎های اداره محلی در بخش‎های مختلف تحت تأثیر مسائل امنیتی قرار نگیرد.

معاون جدید مالی و اداری ولایت، از والی دایکندی خواست تا یک تیم را جهت بررسی تمام پروژه‎های انکشافی این ولایت توضیف کند و از این طریق یک گزارش کلی از وضعیت پروژه‎ها را با مرکز کشور شریک سازد.

از سوی هم علی محمد احمدی، رئیس شورای علماء دایکندی گفت: هیئت رهبری اداره محلی دایکندی به شمول معاون جدید مالی و اداری، باید سه مشکل عمده مردم که با آن دست و پنجه نرم می‎‏کنند را در اولویت کاری شان قرار بدهند.

او این مشکلات را شامل؛ مسائل امنیتی، بحران خشک سالی و فقر مردم و همچنان مدیریت چالش های ناشی از بیماری کرونا بیان کرد.

در همین حال، غیرت علی جواهری، وکیل شورای ولایتی نیز روی ترسیم حکومت داری خوب از طریق ایجاد هماهنگی در سطح رهبری اداره محلی تأکید کرد.

او نیز گفت: مقامات محلی دایکندی باید تأمین امنیت، عرضه خدمات باکیفیت و بهبود روابط اجتماعی را در برنامه های کاری شان قرار بدهند.

قابل ذکر است، آقای انصاری به جای محمدعلی ارزگانی معاون پیشین مالی و اداری ولایت دایکندی کارش را آغاز نموده است. وی قبل از این، در دفتر معاونیت دوم ریاست جمهوری فعالیت داشته است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران