در پارک ملی بندامیر به زودی "اداره‌ی جداگانه شهرداری" ایجاد می‌شود

توسط مسعود اختیاری 17 دلو, 1399 455 0

دفتر مطبوعاتی والی بامیان با نشر اعلامیه‌ای گفته که نشست کمیته پارک ملی بندامیر به ریاست اعلی رحمتی در دفتر پارک ملی در بندامیر برگزار شده است. به نقل از اعلامیه والی بامیان گفته که از سرمایه گذاری سکتور خصوصی در پارک ملی بندامیر استقبال می‌کند.

این اعلامیه که به روز پنج‌شنبه(۱۶دلو) منتشر شده، در آن آمده که والی بامیان از کیفیت عرضه خدمات سیاحتی در پارک ملی ابراز نارضایتی کرده است و گفته که با توجه به جایگاه نخستین پارکی ملی کشور، عرضه خدمات و پذیرایی از سیاحین باید بهبود بیابد. 

والی بامیان در این نشست از ایجاد اداره‌ی جداگانه شهرداری در پارک ملی بندامیر نیز خبر داده است. اعلی رحتمی گفته که اداره محلی بامیان، جهت مدیریت بهتر، عرضه خدمات سیاحتی و حفاظت از محیط پارک، پیشنهاد ایجاد اداره شاروالی را برای پارک ملی بندامیر به مرکز فرستاده و به زودی در پارک ملی بندامیر اداره‌ی جداگانه شهرداری ایجاد خواهد شد. 

 والی بامیان از ضرورت فعالیت شرکت‌های مختلف مخابراتی در پارک ملی بند امیر صحبت کرده و گفته که مشکلات مخابراتی و انترنتی در پارک ملی بندامیر حل شود. رحمتی نیز افزوده که طی مراحل کار قیر ریزی سرک بندامیر به زودی تکمیل شده و در بهار آینده کار عملی آن آغاز خواهد شد.

بندامیر اولین پارک ملی طبیعی کشور است که هر سال هزاران نفر و بیشتر در فصل های بهار و تابستان از آن بازدید می‌کند. 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران