کشته و زخمی شدن 4 تن در کورگه ولسوالی خدیر دایکندی

توسط سلطان علی جوادی 06 حوت, 1399 1023 0

مسئولان در مدیریت مبارزه با جرایم جنایی قوماندانی امنیه دایکندی به شبکه رادیونسیم می گویند، 3 تن از باشندگان مرکز ولایت با موتر حامل شان یک مبلغ پول از موسسه «افغان اید» را به مرکز ولسوالی خدیر انتقال می دادند که در مسیر راه با کمین دزدان مسلح روبرو شده در اثر درگیری بین طرفین و منحرف شدن موتر؛ 3 تن زخمی و یک تن کشته شده است.

محمد مجاهد مدیر عمومی مبارزه با جرایم جنایی قوماندانی دایکندی گفت: این رویداد اوایل ساعت 5 صبح امروز در منطقه «غنده سنگ» کورگه ولسوالی خدیر بوقوع پیوسته است.

افزود: زمانی که دزدان بالای موتر تیر اندازی می نماید، موتروان زخمی شده و موتر از جاده منحرف می گردد که در پی آن؛ دو تن دیگر از سرنشینان این موتر نیز زخمی می‎شوند.

او گفت: زخمیان این رویداد هر سه سرنشین موتر می‎باشد، اما کشته این رویداد مربوط به دزدان هستند.

مدیر جنایی افزود: تعداد دزدان هم 3 نفر بوده اند که یک شان کشته، یکی بازداشت و یکی دیگر شان از ساحه متواری شده و تحت تعقیب پولیس قرار دارد و بزودی بازداشت خواهد شد.

مجاهد افزود: طرفین این قضیه همه شان از باشندگان مرکز ولایت دایکندی می باشند.

مدیر جرایم جنایی ولایت دایکندی علاوه نمود: در ماه دلو سال روان 46 رویداد جنایی در سطح ولایت دایکندی به وقوع پیوسته که در پیوند به این قضایا 85 تن بازداشت شده اند.

او افزود: از نزد مظنونین قضایا،3میل سلاح کلاشینکوف، یک میل سلاح یک تیره، 9عدد شاژور، 712 فیر مرمی کلاشینکوف، 76 فیر مرمی پیکا، 6 قبضه سلاح کمری، دو قاب دوربین شکاری، دو قاب دوربین نصب سلاح، یک پایه مخابره دستی، یک تخته سولر آفتابی و 5 عراده موترسایکل بدست آمده است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 حوت 1399 10:17
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران