۱۶ فرمانده در ۱۶ سال؛ فرمانده جدید امنیه دایکندی به کار آغاز کرد

توسط سلطان علی جوادی 09 دلو, 1399 473 0

محمود بهیر به عنوان فرمانده امنیه جدید دایکندی امروز، 9 دلو از سوی مقام‌های محلی این ولایت رسما معرفی و به کار آغاز کرد.

محمدضیا همدرد والی دایکندی هنگام معرفی محمود بهیر گفت که با توجه به سابقه کاری درخشان و توان‌مندی مدیریتی خوب آقای بهیر، اصلاحات لازم را در فرماندهی امنیه دایکندی تطبیق و اوضاع امنیتی دایکندی را به خوبی مدیریت خواهد شد.

از سوی هم، محمود بهیر فرمانده امنیه دایکندی، با ابراز خوشحالی از حضورش در این ولایت گفت که مردم دایکندی همواره همکار خوب و بازوی توان‌مند نیروهای امنیتی بوده است.

فرمانده امنیه جدید دایکندی گفت که امیدوار است که شهروندان دایکندی به پشتی‌بانی از نیروهای امنیتی ادامه دهند و او را در مدیریت وضعیت امنیتی این ولایت کمک کنند.

محمود بهیر به عوض محمد صادق مرادی به عنوان فرمانده امنیه دایکندی تعیین شده است.

قابل یادآوری است که آقای بهیر شانزدهمین فرمانده امنیه است که در شانزده سال از ایجاد ولایت دایکندی به این ولایت فرستاده می‌شود. آقای بهیر متولد ولایت غزنی و قبل از این در سوق و اداره پولیس کابل کار کرده‌ است.

مهار تحرک گروه های مسلح غیرمسئول در ولسوالی اشترلی و فعالیت گروه طالبان در ولسوالی های پاتو و کجران از مسایلی است که آقای بهیر با آن روبرو است. در تازه ترین مورد بعد از ظهر امروز، 9 دلو انفجار ماین در ولسوالی کجران جان دو کودک را گرفت. با آن‌که گروهی مسئولیت این انفجار را به عهده نگرفته، اما مسئولان دایکندی بیشتر این انفجارها را به طالبان نسبت می‌دهند.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 09 دلو 1399 19:48
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران