علی اکبر جمشیدی: تمام مراحل تدارکاتی اعمار میدان هوایی دایکندی را نهایی کردیم، اما رئیس جمهوری منظور نکرد

توسط مسعود اختیاری 17 حمل, 1400 1285 0

علی اکبر جمشیدی نماینده مردم دایکندی در مجلس نمایندگان می گوید که او با سایر وکلا در شورای ملی، شورای ولایتی و مقام‌های اداره محلی دایکندی تمام مراحل تدارکاتی میدان هوایی دایکندی را نهایی کرده بودند، اما محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور آن را منظور نکرده است. 

آقای جمشیدی بعد از ظهر روز سه‎شنبه (17 حمل) در گفتگویی اختصاصی با شبکه رادیو نسیم در بامیان، دولت را به داشتن نگاه تبعیض آمیز نسبت به ولایت دایکندی متهم کرد. 

به قول آقای جمشیدی «حکومت مرکزی با نگاه‌های تبعیض‌آمیز آنچه که حق ولایت دایکندی از کمک های سیل آسای جامعه جهانی بود را بجا نیاورده است.»

او از پروژه‌های ملی مثل سرک گردن دیوال و سرک جنوب به شمال یادآوری می‌کند که اگر حکومت مرکزی توجه می‎کرد، «به نفع مردم دایکندی و مناطق مرکزی» بود.

آقای جمشیدی گفت که « ما وکلای دایکندی تعهد داریم که یک دست در مورد مشکلات و منافع این ولایت هماهنگ و مشترک کار کنیم.»

این نماینده مردم دایکندی در مجلس نمایندگان می‌گوید که تغییر و تبدیل والی‎ها در این ولایت دو جنبه مثبت و منفی دارد، « از جهت مثبت، بیداری مردم را نشان می‌دهد. از جهت منفی، بالا بودن شعور سیاسی گاهی مشکلاتی پیش می‎آورد و قضاوت خیلی منصفانه نمی‎شود.»

آقای جمشیدی گفت: «در مورد والی فعلی من مثل سایر وکلا، تاییدی کرده بودم، گمان می‌کردیم یک کسی‌که از خود ولایت دایکندی است، شاید بهتر می‌تواند کار کند.» 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آخرین ویرایش در سه شنبه, 17 حمل 1400 21:19
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران