فردا روند بایومتریک متقاضیان کانکور در ولایات دایکندی وبامیان آغاز می‏ شود

توسط سلطان علی جوادی 04 ثور, 1400 473 0

مسئولان اداره محلی دایکندی و هیئت اعزامی اداره ملی امتحانات کانکور به شبکه رادیو نسیم می‏گویند، فردا(5ثور) روند بایومتریک متقاضیان کانکور در دانشگاه دولتی واقع «بند رمکک» مرکز ولایت دایکندی آغاز می‏شود.

انور سیرت رئیس تحصیلات عالی دایکندی گفت: تمام آمادگی ها جهت برگزاری امتحانات کانکور گرفته شده و فردا روند بایومتریک متقاضیان کانکورآغاز و سه روز ادامه خواهد یافت.

او گفت: هیئت اخذ امتحانات کانکور به دایکندی رسیده است.

وی تاکید کرد: آن عده متقاضیان که در کارت شمولیت شان روز اول امتحان نوشته شده است، فردا جهت بایومتریک حضور یابند و کسانی روز دوم و سوم نوشته اند، در روزهای بعدی بایومتریک می گردد.

آقای سیرت افزود: از ولایت دایکندی 4252 از متقاضیان در این آزمون اشتراک خواهند ورزید که از آن جمله؛ 1929 تن شان را دختران تشکل می دهند.

با این حال، دوست محمد فیضی رئیس هئیت اعزامی اداره محلی امتحانات کانکور گفت: ازمون کانکور سال روان در سه دور برگزار می‌شود که دور نخست آن؛ در 25 ولایت کشور از سر فردا آغاز می‏گردد و آخرین دور امتحان کانکور در کابل در چهاردهم و پانزدهم ماه جوزا طبق برنامه اداره ملی امتحانات برگزار خواهد شد.

او گفت: در این آزمون سراسری بیشتر از 200 هزار متقاضی اشتراک خواهند ورزید.

از سوی دیگر عبدالعزیز محبی رئیس دانشگاه بامیان به شبکه رادیو نسیم می گوید، فردا نیز روند بایومتریک متقاضیان کانکور در ولایت بامیان در دانشگاه این ولایت آغاز می شود.

او گفت: بیش از 4 هزار متقاضی در این آزمون اشتراک خواهند ورزید.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران