چاپ کردن این صفحه

اهدا دو عراده موتر به اداره شهرداری نیلی

توسط احسان مهدوی 05 اسد, 1400 334 0

موسسه هبیتات در ولایت دایکندی در همکاری با بورد مشورتی شهرداری نیلی، دو عراده موتر نوع هینو را به اداره شهرداری اهدا نموده‎‎‎‎‎‎اند.

ابراهیم عظیمی، معاون بورد مشورتی ریاست شهرداری نیلی گفت: این دو عراده موتر هینو از طریق بورد مشورتی شهرداری با حمایت مالی موسسه هبیتات در دایکندی به منظور جمع آوری زباله های شهری خریداری گردیده و امروز به ریاست شهرداری نیلی تحویل داده شد.

او گفت: این دو عراده موتر با هزینه 40 هزار دالر آمریکای خریداری شده‎‎‎‎‎‎اند. عظیمی از اداره شهرداری خواست در قسمت مراقبت و نگهداری این وسایط توجه ویژه داشته باشند.

در همین حال محمد توسلی غرجستانی، رئیس شهرداری نیلی گفت: بر علاوه این دو واسطه هینو که از طریق موسسه هبیتات خریداری گردیده، یک عراده موتر کوماز نیز از طریق آمریت میدان هوای نیلی بگونه امانت برای اداره شهرداری واگذار شده‎‎‎‎‎‎‎‎است.

آقای غرجستانی افزود: اداره شهرداری یک واحد غیر بودجوی بوده و برای عرضه خدمات نیاز به همکاری ادارات و مردم است.

از سوی هم، مرضیه همدرد آمر جندر و حقوق بشر ولایت دایکندی ضمن تقدیر از برنامه های موسسه هبیتات گفت: امیدوار است تا با آمدن شاروال جدید، مردم شاهد تغییرات مثبت در تنظیف و تنظیم شهری باشند و از وسایط جدید نیز به خوبی استفاده گردد.

قابل ذکر است، موسسه هبیتات در ولایت دایکندی در مدت 6 سال گذشته در دو برنامهِ «شهر برای همه» و «مصئونیت شهری» با اداره شهرداری نیلی همکار خوبی بوده و در این مدت در بخش حمایت های مالی پروژه های زیربنایی، فرهنگی و شهری فعالیت های چشم‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎گیری داشته‎‎‎‎‎‎‎است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران