اهدا دو عراده موتر به اداره شهرداری نیلی

موسسه هبیتات در ولایت دایکندی در همکاری با بورد مشورتی شهرداری نیلی، دو عراده موتر نوع هینو را به اداره شهرداری اهدا نموده‎‎‎‎‎‎اند.

ابراهیم عظیمی، معاون بورد مشورتی ریاست شهرداری نیلی گفت: این دو عراده موتر هینو از طریق بورد مشورتی شهرداری با حمایت مالی موسسه هبیتات در دایکندی به منظور جمع آوری زباله های شهری خریداری گردیده و امروز به ریاست شهرداری نیلی تحویل داده شد.

او گفت: این دو عراده موتر با هزینه 40 هزار دالر آمریکای خریداری شده‎‎‎‎‎‎اند. عظیمی از اداره شهرداری خواست در قسمت مراقبت و نگهداری این وسایط توجه ویژه داشته باشند.

در همین حال محمد توسلی غرجستانی، رئیس شهرداری نیلی گفت: بر علاوه این دو واسطه هینو که از طریق موسسه هبیتات خریداری گردیده، یک عراده موتر کوماز نیز از طریق آمریت میدان هوای نیلی بگونه امانت برای اداره شهرداری واگذار شده‎‎‎‎‎‎‎‎است.

آقای غرجستانی افزود: اداره شهرداری یک واحد غیر بودجوی بوده و برای عرضه خدمات نیاز به همکاری ادارات و مردم است.

از سوی هم، مرضیه همدرد آمر جندر و حقوق بشر ولایت دایکندی ضمن تقدیر از برنامه های موسسه هبیتات گفت: امیدوار است تا با آمدن شاروال جدید، مردم شاهد تغییرات مثبت در تنظیف و تنظیم شهری باشند و از وسایط جدید نیز به خوبی استفاده گردد.

قابل ذکر است، موسسه هبیتات در ولایت دایکندی در مدت 6 سال گذشته در دو برنامهِ «شهر برای همه» و «مصئونیت شهری» با اداره شهرداری نیلی همکار خوبی بوده و در این مدت در بخش حمایت های مالی پروژه های زیربنایی، فرهنگی و شهری فعالیت های چشم‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎گیری داشته‎‎‎‎‎‎‎است.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران
دانلود قالبطراحی سایتطراحی سایتسایت ایران